MASCOM MC1110CR

Cena produktu MASCOM MC1110CR není známa.

 

Popis produktu MASCOM MC1110CR: Digitální satelitní přijímač se zabudovaným dekodérem Cryptoworks a dvěma šachtami pro dekódovací moduly (2x CI) plně kompatibilní se standardem DVB. Zajišťuje přenos obrazu, zvuku, teletextu a rů... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

MASCOM MC1110CR - popis

nahoru

Digitální satelitní přijímač se zabudovaným dekodérem Cryptoworks a dvěma šachtami pro dekódovací moduly (2x CI) plně kompatibilní se standardem DVB. Zajišťuje přenos obrazu, zvuku, teletextu a různých dalších informací, šířených v digitální formě prostřednictvím satelitu, na televizní přijímač. Přijímač podporuje v souladu se standardy DiSEqC přepínání mezi příjmem z různých satelitů. V paměti přijímače je možné uložit až 2000 televizních a rozhlasových programů satelitního vysílání. Seznam programů podporuje vytváření seznamů oblíbených programů, nastavení zámku na přístup k programu, zrušení programu ze seznamu či reorganizace seznamu. Soustava menu se vyznačuje moderním a přehledným řešením. Přijímač podporuje instalaci nových verzí software a tedy budoucí rozšiřování své funkčnosti. Vestavěný dekodér CryptoWorks určuje tento přijímač hlavně pro zájemce o sledování volných satelitních programu z různých družic při využití motorického natáčení antény nebo při použití DiSeqC přepínače a pro sledování českých satelitních programů z družice Eurobird a satelitních programů společnosti UPC vysílaných z družice Astra. Tyto programy jsou vysílány s českým dabingem nebo s českými titulky .

Výrobce Mascom
Cryptoworks
Informace o parametru Cryptoworks
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MASCOM MC1110CR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Satelitní komplety nebo Settopboxy-kombinace DVB-T/DVB-S, Settopboxy (DVB-T přijímače), Antény, paraboly a konvertory.

Nejlevnější MASCOM MC1110CR akční ceny - Levné MASCOM MC1110CR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější MASCOM MC1110CR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější MASCOM MC1110CR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVB-S přijímače (satelitní).